Infrastruktura krytyczna wobec pandemii?
Jak pandemia wpłynęła na infrastrukturę krytyczną? Czy oznacza ona nowe wyzwania w tym zakresie? Czy działania są standardowe? Na te pytania odpowie podczas webinarium 6 maja płk dr Piotr Potejko, Doradca Zarządu do spraw bezpieczeństwa, Deloitte Polska. Zapisz się. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Infrastruktura krytyczna wobec pandemii - nowe wyzwanie czy standard działania? to prezentacja, którą rozpocznie się 6 maja 2021 r. WEBINARIUM: Infrastruktura krytyczna wobec nowych wyzwań. Wystąpi z nią płk dr Piotr Potejko, Doradca Zarządu do spraw bezpieczeństwa, Deloitte Polska.
płk dr Piotr Potejko
Doradca zarządu do spraw bezpieczeństwa Deloitte w Polsce. Zapewnia zarządowi i klientom Deloitte interdyscyplinarne wsparcie w przygotowaniu oraz wdrażaniu strategii bezpieczeństwa, zarządzania kompleksowymi systemami ochrony i pozyskiwania informacji oraz cyberbezpieczeństwa.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa. Prawnik, były oficer ABW w stopniu pułkownika. Jego wcześniejsza kariera zawodowa związana była przede wszystkich z tworzeniem strategii bezpieczeństwa, ochroną informacji niejawnych, czy szkoleniem funkcjonariuszy służb specjalnych na całym świecie. Pełnił m.in. funkcję Dyrektora Departamentu Ochrony Informacji Niejawnych ABW, gdzie odpowiadał za ochronę informacji krajowych, jak i zagranicznych UE/NATO w administracji i biznesie, a także Dyrektora Centralnego Ośrodka Szkolenia ABW, sprawując nadzór nad organizacją systemu szkoleń dla cywilnych służb specjalnych wywiadu i kontrwywiadu RP. Jako członek Komitetu Sterującego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju wspierał działania organów administracji państwowej w zakresie realizacji strategicznych i międzynarodowych kwestii bezpieczeństwa oraz międzynarodowych projektów związanych z badaniami na rzecz bezpieczeństwa i obronności w polskiej gospodarce.
Jest specjalistą w zakresie organizacji i wdrażania systemów bezpieczeństwa, zarządzania zidentyfikowanymi sytuacjami kryzysowymi i terrorystycznymi. W trakcie pracy zawodowej specjalizował się dodatkowo w zarządzaniu jakością w administracji oraz wdrażaniem bezpieczeństwa przemysłowego. Jest doktorem nauk humanistycznych, adiunktem w Katedrze Nauk o Bezpieczeństwie i zajmuje się praktycznym przygotowaniem specjalistów (funkcjonariuszy, urzędników, doradców) w zakresie bezpieczeństwa w administracji i biznesie, utrzymania porządku publicznego oraz prowadzeniem wykładów o tematyce cyberbezpieczeństwa, dezinformacji oraz pozyskiwania informacji.
Uczestnictwo w wydarzeniu, które odbędzie się w formule onlinowej, jest bezpłatne.
Komentarze